Apie mane

Jurgita Kožikienė: architektė- interjero dizainerė.

IŠSILAVINIMAS: 1998-2001 Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) architektūros bakalauras
2001-2003 (VGTU) pastatų konstrukcijų katedra, architektūros renovacijos magistras.
Interjerų projektavimo patirtis 10 metų.

SRITIS: visų gyvenamųjų ir visuomeninių erdvių interjerų kūrimas, jų perplanavimas; pastatų architektūrinė dalis; individualus baldų projektavimas.

PRINCIPAI: Interjero projektavimas- darbas virtęs mano gyvenimo būdu, leidžiantis pažinti įvairaus amžiaus ir poreikių žmones, pažinti jų gyvenimus iš arti ir prie jų prisiliesti įnešant grožio bei jaukumo.

Projektuojant pirmenybę teikiu patogiai ir funkcionaliai erdvių planinei struktūrai: prie grožio priprantama ir jo ilgainiui nebepastebi, o tai kas nepatogu, visad erzins. Taigi, patogus patalpų bei baldų išdėstymas- interjero kūrimo pamatas. Taip pat daug dėmesio skiriu apšvietimui, nes jo pagalba galima keisti patalpos nuotaiką., individualiai kiekvienai patalpai projektuoju baldus.

Į interjero kūrimą stengiuosi įtraukti pačius užsakovus, nes kiekvienas turi tam tikrą viziją, ar bent jos užuominą. Siekiu būti profesionalia pagalbininke žmogui kuriančiam savo gyvenimo ar darbo aplinką.

Todėl ir interjerai „visi“, nes visi mes skirtingai matom ir suvokiam tuos pačius dalykus, esam visi individualūs. Tos pačios stilistikos interjerai modifikuojasi individualiai kiekvienam, virsdami visokiais ir skirtingais.